Gizlilik Sözleşmesi

Vozol Center 30000₺ Üzeri Kargo Bedava

Gizlilik

Gizlilik Sözleşmesi

Vozolcenter, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve onların güvenliğini sağlamak amacıyla üyelik sırasında toplanan bazı kişisel bilgileri (isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) şifreli sunucularda güvenli bir şekilde saklar. Bu bilgiler, müşteriye özel promosyon faaliyetleri, kampanya çalışmaları ve müşteri sınıflandırma çalışmaları gibi Vozolcenter tarafından yürütülen faaliyetler için kullanılır. Üyelerimize ait bilgiler, ticari amaçlarla kullanılmaz, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve satılmaz.

Vozolcenter, üye formlarında istenen kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin yanı sıra, site kullanımı sırasında izlenen ziyaretçi hareketlerini ve tercihleri analiz ederek istatistikler oluşturur. Bu istatistikler, kişisel bilgi içermez ve Vozolcenter iş ortaklarıyla paylaşılabilir.

Müşteri bilgileri, yasal mevzuatın gerektirdiği durumlar veya resmi makamlar tarafından talep edildiğinde açıklanabilir. Sistemdeki bilgilere sadece giriş yapan müşteri erişebilir ve değiştirebilir. Kredi kartı bilgileri, ödeme sayfasında girilen bilgilerin saklanması yerine güvenli bir şekilde SSL şifreleme yöntemiyle işlenir.

Vozolcenter, müşterilerimizin güvenliği ve mahremiyeti konusunda büyük önem taşır. Gizlilik politikamız, müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması ve gizliliğinin sağlanması için gerekli önlemleri almamızı sağlar.

Bu gizlilik politikası, Vozolcenters.com web sitesini ziyaret eden ve hizmetlerimizi kullanan herkesin kabul ettiği bir anlaşmadır. Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak veya sorularınızı iletmek için lütfen bizimle iletişime geçin."

Bu gizlilik politikası, Vozolcenter.com tarafından geliştirilmiş ve özgün olarak yazılmıştır.

 

Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Orijinal Ürünler
%100 Orijinal - Karekodlu Ürünler
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Aynı Gün Kargo
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Kargo
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Destek Gerekirse Buradayız!