Nikotinsiz Vozol Puff Var Mı? - Vozol Center

Vozol Center Bayrama Özel İndirim

Nikotinsiz Vozol Puff Var Mı?
17 Ocak 2024
Nikotinsiz Vozol Puff Var Mı?

Nikotinsiz Vozol Puff Var mı?

Vozol markası tarafından üretilen elektronik sigaraları satın almayı düşünen pek çok kişi nikotin miktarını merak eder. Bu sigaraların elektronik sigara olarak adlandırılmasını sağlayan durum içerisinde bulunan nikotin miktarıdır. Elektronik sigaralarda geleneksel sigaralar kadar yüksek olmasa da nikotin bulunur. Hemen her üründe yaklaşık %5 oranında nikotin vardır. Nikotin içermeyen bir elektronik sigara olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. 

Vozol Elektronik Sigaraların İçerisinde Ne Kadar Nikotin Var?

Nikotin sigara içerisinde %25 oranında bulunan ve bağımlılık yapan bir maddedir. Belirli bir süre boyunca sigara kullanan kişilerin sigara kullanmayı bırakmakta zorlanmalarına neden olan etken içerisinde bulunan nikotindir. 

Vozol 6000 gibi farklı çekim kapasitelerine sahip elektronik sigaraların üretimini gerçekleştirir. Elektronik sigaraların içerisinde %5 oranında nikotin bulunur. Bağımlılık yapacak kadar yüksek seviyede olmasa da nikotinin uzun süreli kullanımda bağımlılık yapacağını göz önünde bulundurmak gerekir.

Pek çok kişi geleneksel sigarayı bırakmak istese de içerisinde bulunan nikotine duyduğu bağımlılık sebebiyle zorlanıyor. Elektronik sigaralar da içerisinde nikotin bulunduruyor. Elektronik sigaralar içerisinde bulunan nikotin geleneksel sigaralara oranla oldukça düşük seviyede bulunuyor. Bu durum geleneksel sigarayı bırakmak isteyenlerin bu süreçte elektronik sigara tercih etmelerini sağlıyor. 

Klasik Sigaralar ile Elektronik Sigaralar Hangi Açılardan Farklı?

Klasik sigara deneyiminden daha farklı bir deneyim olan elektronik sigara farklı markalar tarafından üretilen seçeneklere sahiptir. Uzun yıllardır bu alanda üretim yapan Vozol ise sektörün öncülerinin başında gelir. Her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tercih edilen elektronik sigaralar, farklı ve eğlenceli bir deneyim sunarlar.

Elektronik sigara deneyimi esnasında dikkat edilmesi gereken bazı etkenler bulunur. Bu etkenlerin başında damak tadınıza en uygun aromayı seçmek vardır. Ayrıca farklı çekim kapasitelerine sahip seçenekler arasından yapacağınız tercih de kullanım sürenizi belirler.

Elektronik sigara kullanımına neden olabilecek farklı etkenler olduğu söylenebilir. Örneğin geleneksel sektörden uzaklaşmak için elektronik sigara içerisinde bulunan nikotin tercih edilebilir. Geleneksel sigara içerisinde ortalama %25 kadar nikotin olduğu bilinir. Vozol marka tarafından üretilen elektronik sigaralarda ise bu oran %5’e düşer.

Nikotin oranlarına bakıldığında geleneksel sigaralar kadar zararlı bir seçenek olmadığı söylenip edebilir. Uzun vadede elektronik sigaraların ne gibi bir etkisi olduğu ise henüz bilinmemektedir. Buna rağmen geleneksel sigaralardan daha sağlıklı bir seçenek olduğunu söylemek yanlış olmaz. 


Vozol Elektronik Sigaraların Orijinal Olmasına Dikkat Edilmeli! 

Tercih edilmesini sağlayan birden farklı alternatifiyle son yılların favorisi olmayı başaran elektronik sigaralar, mutlaka orijinal markalar da alınmalıdır. Vozol markası tarafından satılan elektronik sigaraların orijinal olduğundan emin olmalısınız. Orijinalliğini anlamak için kutu üzerinde bulunan QR kod ile sorgulama yapabilirsiniz. Orijinal olmayan hiçbir ürünü kullanmamanız önerilir. Orijinal olmayan ürünleri kullanmak pek çok problemi beraberinde getirebilir. Sağlıklı ve sorunsuz bir elektronik sigara deneyimi için yalnızca orijinal ürünler tercih edilmelidir. 

Daha önce elektronik sigara içmediyseniz bu süre zarfında nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyor olmanız normaldir. Ekonomik ve pratik tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakmayı başaran Vozol, kullanımı kolaydır. Kullanım için yapmanız gereken yalnızca etiketleri sökmek ve ağızdan çekiş gerçekleştirmektir. İçerisinde bulunan likit buhar haline gelir ve böylelikle buhar solumuş olursunuz. Bu durum elektronik sigaraların çalışma prensibini gösterir. Oldukça yoğun bir ilgi gören ve her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tercih edilen elektronik sigaralar farklı aromalar ile üretilir.

Farklı Aromaları ile Eğlenceli Bir Deneyim: Vozol Elektronik Sigaralar

Vozol markası tarafından üretilen elektronik sigaraların farklı aromaları olması kullanım keyfini arttırır. Şekerli ya da ferah tatlar arasından yapabileceğiniz tercih, geleneksel sigara deneyiminden daha lezzetli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olabilir. Vozol marka tarafından üretilen elektronik sigaraların hiçbiri doldurulamaz. Vozol markası yalnızca tek kullanımlık elektronik sigara üretimi yapar. Piyasada satılan ve tekrar doldurulabilir olduğu iddia edilen Vozol elektronik sigaralara itibar etmemeniz önerilir. Marka doldurulamaz ürünler tasarladığı ve sattığı için likit doldurulması ciddi bir problem haline gelecektir. Cihazınızın kullanım süresi boyunca herhangi bir problemle karşılaşmaması adına bu gibi durumlardan uzak durulması önerilir.

Tercihinizi yapabileceğiniz Vozol 10000 gibi ürünler uzun süreli kullanıma sahiptir. Elektronik sigaralar geleneksel sigaralar kadar yüksek nikotin oranı barındırmaz. Buna rağmen nikotinin bağımlılık yapan bir madde olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Nikotin kullanımını azaltmak ve geleneksel sigaradan uzaklaşmak için elektronik sigara kullanabilirsiniz.

Uzun süre geleneksel sigara kullananlar sigara bırakma sürecinde kendilerini kötü hissederler. Mide bulantısı ve baş ağrısı gibi sebepler nikotin eksikliği sebebiyle meydana gelir. Vozol elektronik sigara modelleri içerisinde bulunan az miktarda nikotin ile bu problemin giderilmesine yardımcı olabilirler.  Bu özellikleri ile elektronik sigaraların geleneksel sigarayı bırakma konusunda yardımcı bir rol oynadıklarını söylemek mümkündür. İçerisinde bulunan nikotin miktarı sebebiyle elektronik sigaraların 18 yaşından küçük çocuklar tarafından kullanılması kesinlikle önerilmez.

Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Orijinal Ürünler
%100 Orijinal - Karekodlu Ürünler
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Aynı Gün Kargo
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Kargo
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Destek Gerekirse Buradayız!