Vozol Center Hakkında
Vozol Center Hakkında

Vozolcenters.com'da sipariş vermede güven problemi olanlar için bu sayfa hazırlanmıştır. Bu sayfada bizler ve işleyiş hakkında bilgi alabilir, müşteri referanslarımıza göz atabilirsiniz.
(Lütfen sayfayı sonuna kadar inceleyiniz.)

Siparişleri Kaç Gün İçinde Ulaştırıyoruz?
Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo ile siparişleriniz ortalama 2 gün içinde elinize ulaşmaktadır.

Vozolcenter.com'daki Ürünler Orijinal Midir?
Ürünler kapalı kutu ve %100 orjinaldir. Aksini iddia eden ve kanıtlayan olursa hem para iadesi yapıyoruz, hem de ürünü hediye ediyoruz.


Kapıda Ödeme Olmamasının Sebebi Nedir?
Elektronik sigaraların kapıda ödeme olarak gönderilmesinde kargo firmaları problem yaşatmaktadır. Ayrıca gönderilen siparişlerin kapıda alınmaması ve öylesine yanlış verilen siparişler bize ciddi anlamda kargo masrafı oluşturmaktadır. Bu sebeplerle şuanda kapıda ödeme sistemi yoktur.


Vozolcenter'dan Sipariş Veren Değerli Müşterilerimizin Yorumları
Vozolpuffcenter.com'dan alışveriş yapan ve siparişleri eline ulaşan müşterilerimizin geri dönüşlerine aşağıda yer verilmiştir. (Müşterilerin kişisel verilerinin gizliliği sebebiyle telefon numaraları ve bazı bilgiler görüntülerde gizlenmiştir.)

 

 

ALIŞVERİŞE DEVAM ETMEK İÇİN BURAYA DOKUNUN

Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Orijinal Ürünler
%100 Orijinal - Karekodlu Ürünler
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Aynı Gün Kargo
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Kargo
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Destek Gerekirse Buradayız!