Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Ürünler orijinal midir?
Ürünlerimiz orijinal kutulu bir şekilde sizlere ulaşmaktadır. Ürünlerimiz %100 orijinaldir. Tescil etmeniz için kutuların üzerinde Karekodlar bulunmaktadır. Rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.
Sipariş verdikten sonra değişiklik yapabilir miyim?
Maalesef oluşturulan kargoya verilen siparişler içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak, dilerseniz ürünleri kargodan teslim almayarak iade edebilirsiniz. İade işlemi için ürünün kullanılmamış ve hasarsız olması gerekmektedir. İade işlemi hakkında detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.
Sipariş verdiğim ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?
Tüm ürünlerimiz, KDV dahil fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.
Sipariş verirken hata mesajı alıyorum. Ne yapmam gerekir?
Vozol Center olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için internet sitemizi düzenli olarak güncelliyoruz. Sipariş oluşturma sırasında karşılaştığınız herhangi bir hatayı, ekran görüntüsüyle birlikte bize iletebilirsiniz. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz, her türlü aksaklığı gidermek için elimizden geleni yapacağız.
Siparişimi iptal etmem mümkün mü?
Tamamlandıktan sonra sipariş işlemi iptal edilemez. Ancak siparişiniz size ulaştıktan sonra kargodan teslim almama veya bizimle iletişime geçerek iade talebinde bulunma seçenekleri bulunmaktadır.
Kargo ücreti ne kadar?
Web sitemizden gerçekleştireceğiniz toplam tutarı 3000 TL ve üzerindeki tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 3000 TL altındaki tüm siparişlerinizde ise kargo ücreti 75 TL olarak belirlenmiştir.
Teslimat sırasında neye dikkat etmeliyim?
Sitemizden verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo ambalajını açarak içeriği kontrol etmeniz önemlidir. Paket içeriğinde herhangi bir hasar veya eksiklik tespit ederseniz, kargo görevlisine hasar tespit tutanağı hazırlatmanız ve tutanağı bizimle paylaşmanız gerekmektedir.
Kargom hangi şirket ile gönderiliyor?
Siparişlerinizin size ulaşması için Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.
Kargo kutum hatalı/hasarlı veya eksik çıktı. Ne yapabilirim?
Kargonuzu teslim alırken kargo yetkilisiyle birlikte paketi açarak kontrol etmeniz önemlidir. Eğer paketinizde eksik ya da hasarlı bir ürün olduğunu fark ederseniz, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep etmeniz gerekmektedir. Bu durumda, yaşadığınız olayla ilgili tutanağı veya servis raporunu [email protected] adresine mail olarak iletebilirsiniz.
Kargo ben adresimde değilken gelirse ne olur?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, teslimat sırasında sizi evde bulamadığı durumlarda siparişinizi birkaç kez daha teslim etmek için uğraşacaktır. Ancak, bu çabalar sonuçsuz kalırsa, siparişiniz depomuza iade edilecektir. İade işlemi tamamlandıktan sonra bizimle iletişime geçerek, siparişinizi yeniden teslim almak veya iade talebinde bulunmak için süreci başlatabilirsiniz.
Siparişimin alıcı adını veya teslimat adresini değiştirmem mümkün mü?
Siparişinizin teslimat adresini veya alıcı adını değiştirmek isterseniz, mümkün olduğunca önceden bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hazırlık aşamasında olan siparişlerde adres değişikliği taleplerinizi mümkün olduğunca karşılamaya çalışacağız. Ancak kargo firmasına teslim edilmiş olan siparişlerde adres değişikliği yapılamamaktadır. Teslimat adresi veya alıcı adı değişikliği yapmak istediğiniz durumlarda müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.
Yurtdışına kargo teslimatınız mevcut mu?
Siparişlerimiz yalnızca Türkiye sınırları içindeki illere gönderilmektedir.
Site ile ilgili önerilerimi nereden iletmeliyim?
Vozolcenter.co olarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmak için her zaman açığız. Sitemizle ilgili herhangi bir şikayet, öneri veya geri bildiriminizi iletişim bölümümüz üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Sizden gelen her türlü geri bildirim, hizmet kalitemizi artırmak için değerli bir kaynak olarak kullanılacaktır.
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Orijinal Ürünler
%100 Orijinal - Karekodlu Ürünler
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Aynı Gün Kargo
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Kargo
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Destek Gerekirse Buradayız!