Vozol Elektronik Sigara Avantajları - Vozol Center

Vozol Center Bayrama Özel İndirim

Vozol Elektronik Sigara Avantajları 
15 Şubat 2024
Vozol Elektronik Sigara Avantajları 

Vozol Elektronik Sigara Avantajları 

Son yıllarda ülkemizde çok fazla merak edilen ve tercih edilen E sigara, e sigara likit sigarayı bırakma noktasına gelen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Vozol markasına ait olan elektronik sigaralar da sigara kullanımına son vermek isteyen kişilerin tercih ettiği ürünlerdir. Vozol elektronik sigara kullanımı ile insanlar daha kolay şekilde sigara bağımlılığından kurtulabiliyor. 

Vozol elektronik sigara avantajları arasında hiç kuşkusuz ilk sırada kişilere kullanım kolaylığı sunması geliyor. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı %5 oranındaki nikotin miktarı ile de nikotin bağımlılığı gelişmiş kişilerin zaman içerisinde az miktarda nikotin almaya alışmasına destek oluyor. Genel anlamda Elektronik sigaraların kişilere sunmuş olduğu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz. 

 • Yüksek Performans Sunabilmesi: Vozol markasının sigarayı bırakmak isteyen fakat alternatif bir çözüm arayan insanlar için tasarladığı elektronik sigaralar yüksek performansa sahip olan bataryası, buhar üretimi ile özelliklere sahiptir. Dolayısıyla bu özelliklere sahip olan Vozol e-sigara ile kişi daha uzun zamanlı vaping yapma şansına sahip oluyor. 
 • Elektronik sigara çeşitliliği: Vozol elektronik sigara ürünlerinde her kullanıcının beğenisine ve gereksinimlerine göre e-sigara bulunur. Ürün yelpazesinin geniş olması her insanın kendisine uygun olan bir elektronik sigara bulmasını kolaylaştırmaktadır. 
 • Son Teknolojiyi İçermesi: Vozol marka elektronik sigara üreticileri son teknolojiye uygun şekilde elektronik sigara üretimi yapıyor. Bu hususta cihaz üretimi yapmaya dikkat ediyor. 
 • Yüksek Kalitede Üretim: Elektronik sigara markası olan Vozol sigara üretiminde kullandığı malzemelerin kalitesine özen gösteriyor. 
 • Nikotin Tüketiminde Kontrol Sağlaması: Elektronik sigara kullanımı sayesinde kişi nikotin miktarını kolaylıkla kontrol altına alabilir. Cihazlarda genel olarak %5 oranında nikotin bulunur. Bu nikotin miktarı ile istediğiniz doyuma o an için ulaşabilirsiniz. Böylelikle fazla nikotin tüketmemiş olursunuz. 
 • Hoş Olmayan Duman Kokusunun Ortadan Kaldırılması: Tütün kaynaklı duman kokusunun kişinin sağlığına zararı olabildiği gibi ayrıca çevresindeki kişilere de zararı olabiliyor. Ancak elektronik sigaralarda durum böyle değildir. Elektronik sigara duman değil buhar üretimi yapar. Dolayısıyla tütün dumanına kıyasla daha az zararlıdır. 
 • Konfor Sağlaması: Vozol elektronik sigara tasarımları kolay kullanım ve taşınma kolaylığı sunması nedeniyle kişilerin istedikleri alanlarda uzun zamanlı vaping yapabilmelerine olanak tanır. 
 • Uzun Süreli Kullanım Sunması: Vozol elektronik sigara, kişinin sigara kullanımı sırasında sık olarak dolum yapmasına gerek kalmadan uzun zamanlı vaping yapabilmesini sağlar. Kişi gün içinde istediği kadar elektronik sigarayı dolum yapmadan rahatlıkla kullanabilir. Kullanıcı dostu olan Vozol ayrıca ekonomik bir üründür. 

Vozol markasına ait olan elektronik sigara kullanımının kişilere sağlamış olduğu en büyük avantaj hiç kuşkusuz ki kişinin konforundan ödün vermeden dilediği yerde uzun zamanlı vaping yapabilmesidir. Geleneksel sigaralara kıyasla daha düşük oranda nikotin içeren Vozol bu yönüyle de kişinin kısa zaman içinde nikotin bağımlılığından kurtulmasına destek olmaktadır. Bu denli faydaları ve avantajları olan Vozol marka elektronik sigaraları deneyimlemek istiyorsanız vozolcenters.com sitesine giriş yapabilir Vozol ürünlerini görebilirsiniz. 

Vozol Elektronik Sigara Neden Kullanılır?

Genel olarak insanlar elektronik sigara kullanımına sigaralara gelen zamlar sonrasında sigarayı azaltma ve bırakma eğiliminde olmaları sonucunda yönelirler. Günlük sigara tüketimi çok fazla olan kişiler kolaylıkla sigarayı bırakabilmek için e-sigaraya ilgi gösterebiliyor. Lakin şöyle bir durumda var, kimi kişiler belli bir süre elektronik sigara kullanıp, ardından geleneksel sigaralara yeniden dönüş sağlayabiliyor. Fakat uzmanların yaptıkları araştırmalara göre elektronik sigaranın kanser oluşturma ihtimali geleneksel olan sigaralara oranla oldukça düşük risk içermektedir. 

Elektronik sigaranın buhar üretmesi sayesinde duman oluşturmaması gibi nedenlerden dolayı da e-sigaraya olan talep artmaktadır. 

Elektronik Sigara İle Geleneksel Olan Sigara Arasındaki Farklar Nelerdir?

Vozol elektronik sigara ile geleneksel olan sigaralar arasında var olan farklar nedir gibi sorular e-sigara kullanmak isteye kişilerin araştırdıkları konular arasındadır. Sigara alışkanlığından bir an önce vazgeçmek isteyen kişilerin sıklıkla yöneldiği e-sigara markaları arasında Vozol kalitesiyle ve kullanıcıya sunmuş olduğu avantajları ile ön plana çıkıyor. Elektronik sigara ile geleneksel sigaralar arasındaki farkları şöyle sıralayabiliriz. 

 • Koku: Bilindiği üzere klasik sigaraların kokusu oldukça keskin olmakla birlikte kişinin çevresinde olan kişilerinde kokudan rahatsız olmalarına neden olur. Lakin e-sigara da böyle bir durum yaşanmaz. Üretmiş olduğu buhar, koku oluşturmaz. 
 • Kullanım Kolaylığı: Bilindiği üzere geleneksel sigaralar ateşle yakılarak kullanılır. Lakin e-sigaralar ısıtılarak kullanıma hazırlanır.
 • İçeriği: Geleneksel sigaralar tütün yapraklarından oluşur. Dolayısıyla katran, karbon monoksit içermektedir. Ancak elektronik sigaraların içeriğinde tütün bulunmamakla birlikte sıvı şekilde az miktarda nikotin bulunmaktadır.
 • Bağımlılık Oluşturma: Klasik sigaralar olsun e-sigara olsun nikotin içermesi sebebiyle kişide bağımlılık oluşturabilir. Lakin elektronik sigaralarda var olan nikotin seviyesi düşük olduğu için kişinin daha az nikotine alışmasını ve zaman içinde de sigarayı bırakmasını sağlayabilir. 

Tüm bu farkların yanı sıra aynı zamanda normal sigaralar ile e-sigara arasında yasal durumlar üzerinden de farklılık oluşabiliyor. Zira kimi ülkelerde de e-sigara ürünlerine yasal sınırlama getirilebiliyor. 

Vozol Elektronik Sigara Nedir?

Vozol markası için rahatlıkla sigarayı bırakmak isteyen kişiler için alternatif çözüm üretmek maksadıyla elektronik sigara tasarlayıp üreten bir markadır, diyebiliriz. Bilindiği üzere e-sigara kapsamına giren sigaralar sigara bağımlılığı gelişmiş kişilerin sigarayı daha kolay şekilde bırakmalarını sağlayabiliyor. Elektronik sigaralar duman ile değil buhar üretmeleri ile kişilerin sağlığı üzerinde daha az zarar oluşturabilir. Bu nedenledir ki, e- sigara kullanımı son yıllarda bu konuda oluşan bilinçlenme ile daha fazla artmıştır. 

Vozol e-sigaralar farklı tat ve aromalarda üretilebiliyor. Ürünlerin farklı modelleri bulunur. Ayrıca otomatik olarak aktive edilen modelleri olmakla birlikte aynı zamanda düğmeli modelleri de bulunur. Şarj edilebilir özelliğinden dolayı hemen her yerde kullanım kolaylığı sağlar. Kullanan kişinin her daim uzun zamanlı vaping yapmasını sağlar. 

Elektronik Sigara Modelleri 

Elektronik sigaralar bilindiği üzere geleneksel olan sigara türlerine kıyasla daha az miktarda nikotin içerir. Bundan dolayı da e-sigara ile sigara alışkanlığından vazgeçmek isteyen kişiler için yararlı olmaktadır. E-sigara kullanarak sigara kullanımına son veren çok sayıda kişi mevcuttur. Lakin her sigara bağımlısı için aynı durum söz konusu değildir. Bu durum kişinin mevcut öz iradesiyle de ilgilidir. Elektronik sigara türlerini şu şekilde sıralayabiliriz. 

 • Modlu Elektronik Sigara: Kullanıcının kendi tercihine göre kişiselleştirebildiği e-sigara modelidir. Bu modlu cihazlarda voltaj kontrolü gerçekleştirilebilir. 
 • Şekilli Elektronik Sigara: Elektronik sigaraların kimi türleri tıpkı geleneksel sigara türlerine benzer şekilde tasarlanmış ve üretimi gerçekleşmiştir. Şekilli e- sigara modelleri klasik sigaralara benzemesi nedeniyle daha fazla talep görür. 
 • POD Sistemleri: Bu tür e-sigara modeli daha küçük yapıda ve kolaylıkla taşınabilir tarzdadır. Bu tür sigaraların sistemleri kapsül şeklinde likit tanklar, kartuşlarla kullanıma hazır hale gelir. 

Vozol Elektronik Sigaraların Zararları 

Vozol marka elektronik sigaralar sigarayı bırakmak isteyen kişiler için ideal bir yöntemdir. Lakin Vozol elektronik sigaraların zararlarının olabileceği yönünde iddialar da yok değildir. Nikotin seviyesi daha düşük olmasından dolayı geleneksel sigaraların insan sağlığına vermiş olduğu zarardan daha fazla olumsuz etki oluşturmadığını söyleyebiliriz. 

Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Orijinal Ürünler
%100 Orijinal - Karekodlu Ürünler
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Aynı Gün Kargo
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Kargo
WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Destek Gerekirse Buradayız!